Wszystko zaczęło się w 2004 roku. To właśnie wtedy powołaliśmy do życia firmę TMSYS Sp. z o.o. Jako pasjonaci nowoczesnych technol...

TMSYS


Wszystko zaczęło się w 2004 roku. To właśnie wtedy powołaliśmy do życia firmę TMSYS Sp. z o.o. Jako pasjonaci nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań uznaliśmy, że to najlepszy sposób, aby przekuć naszą pasję w pracę zawodową.


Świadczymy zaawansowane usługi w zakresie modelowania 3D, wizualizacji wnętrz oraz drukowania 3D i skanowania 3D. Dystrybuujemy profesjonalne oprogramowanie CAD 2D i 3D, programy do wizualizacji komputerowej, a także systemy do wirtualnego prototypowania. Jesteśmy również strategicznym partnerem oraz wyłącznym dystrybutorem wielu cenionych międzynarodowych producentów, takich jak m.in:

YuanFang Software Co., Ltd.
Gstarsoft Co.,Ltd.
IronCAD, LLC.
Messerli Informatik A.G.
Esi Group
Prodways

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, specjalistycznej wiedzy oraz nowoczesnym systemom skutecznie pomagamy innym firmom i przedsiębiorcom w doskonaleniu ich działań biznesowych. Każdy kolejny sukces naszego klienta jest dla nas inspiracją i źródłem satysfakcji.Obsługiwane przez usługę Blogger.