Czasopismo „Nowoczesne Budownictwo Inżynieryjne” (NBI) poświęcone jest szeroko pojętej branży budownictwa inżynieryjnego. Znajdziesz w n...

Nowoczesne Budownictwo Inżynieryjne

Czasopismo „Nowoczesne Budownictwo Inżynieryjne” (NBI) poświęcone jest szeroko pojętej branży budownictwa inżynieryjnego. Znajdziesz w nim zagadnienia związane z budownictwem drogowym, mostowym, tunelowym, kolejowym, geotechniką, inżynierią środowiska, hydrotechniką czy technologiami bezwykopowymi.

W każdym numerze publikujemy prezentacje najciekawszych inwestycji, projektów i nowatorskich rozwiązań z zakresu budownictwa inżynieryjnego, najświeższe informacje z kraju i ze świata, przegląd najnowszych technologii, analizy i komentarze oraz rozmowy ze specjalistami z branży. 

 Za cel stawiamy sobie śledzenie, dokumentowanie i analizę zmian zachodzących w rodzimym budownictwie oraz inspirowanie do dalszej intensywnej pracy nad poprawą polskiej infrastruktury. 

Czasopismo dostępne jest w formie drukowanej oraz w wersji elektronicznej na aplikacji NBI - Budownictwo Inżynieryjne w App Store i Google Play. Dzięki aplikacji otrzymujesz dostęp do bieżących oraz wybranych archiwalnych wydań, wzbogaconych o interaktywności w postaci filmów, galerii zdjęć czy aktywnych linków. 

 Czytaj, inspiruj się, kreuj...
Obsługiwane przez usługę Blogger.