DLA WIEDZY, UPRAWNIEŃ I DOBREGO KLIMATU Pekabex to polska firma z ponad 45-letnią historią, zatrudniająca 2 000 pracowników. Nas...

Pekabex

DLA WIEDZY, UPRAWNIEŃ I DOBREGO KLIMATU
Pekabex to polska firma z ponad 45-letnią historią, zatrudniająca 2 000 pracowników. Nasi inżynierowie zajmują się projektowaniem, produkcją, montażem i generalnym wykonawstwem.

To, co nasi pracownicy cenią w Pekabeksie najbardziej, to przyjazne środowisko pracy wśród młodych, jak i doświadczonych kolegów. Możliwość zdobywania wiedzy i uprawnień jest kolejnym ważnym atutem firmy.
Jako lider branży prefabrykacji, Pekabex ma oddziały zlokalizowane strategicznie na terenie kraju w czterech miastach, w: Poznaniu, Mszczonowie k. Warszawy, Gdańsku i Bielsku-Białej. Oprócz tego oferujemy pracę
na budowach w całej Polsce i za granicą (głównie w Skandynawii) i kolejnym biurze projektowym – w Łodzi.
Na staże zapraszają działy: Sprzedaży, Projektowy, Produkcji, Realizacji, Logistyki, Montażu, Generalnego Wykonawstwa czy BHP.

Przez cały rok nasi przedstawiciele uczestniczą w:
·       -  konferencjach naukowych,
·       -  studenckich targach pracy,
·       -  wykładach i warsztatach organizowanych na Uczelniach Technicznych,
·       -  zwiedzaniu fabryk oraz prowadzonych przez nas budów.
O czym wówczas opowiadamy? Nie tylko o pracy, ale wszystkim co dla Was ważne, tak jak dla Mileny, która podkreśla - „Cenię elastyczność moich przełożonych, dzięki którym mogę układać plan pracy i zajęć tak, by ze sobą nie kolidowały. Jestem dumna, że moje wysiłki doceniają wykładowcy, a praca dodaje mi pewności siebie. Swoją przyszłość widzę w dziedzinie montażu konstrukcji żelbetowych, które są nie tylko ciekawe, ale, przewyższają konstrukcje stalowe np. parametrami bezpieczeństwa”.
Jeśli masz więcej pytań, to skontaktuj się z naszymi specjalistami z Działu Personalnego[email protected].

Obsługiwane przez usługę Blogger.