BUILDER   to wiodący ogólnopolski miesięcznik dla budownictwa, architektury i biznesu, będący na rynku od ponad 20  lat. To platforma me...

BuilderBUILDER  to wiodący ogólnopolski miesięcznik dla budownictwa, architektury i biznesu, będący na rynku od ponad 20  lat. To platforma mediowa integrująca środowiska branży budowlanej, biznesu, finansów i nauki. To od lat charakterystyczne, rozpoznawalne okładki z osobowościami branży i czytelna formuła pisma z prostym podziałem na trzy działy: BIZNES, BUDOWNICTWO (materiały i technologie) oraz ARCHITEKTURA&DESIGN (trendy).

To również liczne projekty własne z ugruntowaną pozycją w środowisku, m.in. Laury Buildera, Budowlana Firma Roku, Polski Herkules, Gale TOPBuilder, kampania „Lato Jakości” oraz nowe: Polski Biznes w Budownictwie, Aktywne w Branży, Metamorfozy – Rewitalizacja Polskich Miast, Polscy Inżynierowie, a także program edukacyjny Builder For The Future, który wspiera młodych architektów i inżynierów budownictwa w uzupełnianiu edukacji, poszerzaniu fachowej i praktycznej wiedzy, umiejętności i kompetencji. W ramach programu organizowane są ogólnopolskie konkursy – Konkurs dla Młodych Architektów i Konkurs dla Młodych Inżynierów Budownictwa.

http://buildercorp.pl/

Obsługiwane przez usługę Blogger.